צרו קשר

במייל: contact@mehunan.com
בדף הפייסבוק: "הכנה למבחני מחוננים"

על האתר

מעבר לידע והניסיון המקצועי העשיר שלנו אנחנו, דבר ראשון, הורים לילדים מחוננים. מניסיוננו הבנו את חשיבות ההכנה לבחינות, גם לילדים בעלי יכולות גבוהות. ילדים מוכשרים ביותר לא עברו את השלב הראשון והשני בגלל חוסר הכנה. הכרות עם המבחנים ומעט הכנה עשו הבדל גדול. למדנו גם להכיר ולהבין את המערכת, הגורמים הרלוונטיים במשרד החינוך ומרכזי הלימוד השונים. כאשר מבינים איך תהליכי המיון וההשמה מתנהלים, מבינים גם שיש דרכים לערער ולשנות תוצאות והחלטות גם בדיעבד. אנחנו מביאים שנים של ניסיון יחודי בתחום ההכנה לבחינות, הכרות עמוקה עם תהליכי המיון, תוכניות המחוננים והאנשים העוסקים בכך.

את הידע והניסיון הזה אנחנו מציעים לכם כבר שנים בחוברות שלנו שזכו להצלחה רבה ולביקורות אוהדות. החוברות שלנו נכתבו על ידי בעלי מקצוע מובילים בתחומם, דרך ההכנה שאנו מציעים נבדקה ושוכללה לאורך שנים. השיטה שלנו עובדת, יש לנו קבלות על כך ולכן אנחנו מתחייבים שמי שאינו מרוצה יקבל את כספו במלואו בחזרה ללא צורך בהסברים. החוברות, שמתעדכנות כל שנה בהתאם לבחינות שהיו ובהתאם להנחיות משרד החינוך, ניתנות לרכישה בטוחה ומיידית אונליין.

כמו כן אנחנו היחידים שלא רק רודפים ומעדכנים בהתאם לבחינות שהיו, אלא גם מסתכלים ומנסים לחזות אלו שינויים וסוגי שאלות חדשות יכולים להופיע השנה. אנחנו עובדים במקביל לאגף למחוננים במשרד החינוך ולמכון קרני, משתתפים בכנסים ועוקבים אחרי הפירסומים האקדמיים של הגופים שכותבים את הבחינות. בשנה שעברה למשל רק מי שהתכונן עם החוברות שלנו לא הופתע כאשר שאלה דרשה עבודה עם מחירון וחישובי תשלומים ועודף, שאלה שהיתה שווה 30%, שאלה שדומה לה מאד הופיעה רק בחוברות ההכנה שלנו. לפני שנתיים זה קרה עם שאלה על שטרות ומטבעות. לפני שלוש שנים מי שהתכונן איתנו לא הופתע משאלת הבנת הנקרא של בדיחה. אצל המתחרים בדיחות הופיעו רק שנה או שנתיים אחר כך.


היתרונות שלנו:
• הסברים מפורטים, מלווים באיורים, ודוגמאות רבות
• מספר גדול במיוחד של מבחני דוגמא, דומים למבחנים הרשמיים שהתקיימו בשנים האחרונות
• אין הגבלת זמן: ניתן להמשיך להשתמש כמה זמן שתירצו (לשמור לאחים הקטנים למשל)
• קובץ PDF סטנדרטי: ניתן לצפייה (ללא כל התקנה) בכל מחשב, טאבלט, iPAD או טלפון חכם
• קישור להורדת הקובץ מתקבל אוטומטית תוך דקות מרגע התשלום
• אין צורך להיות מחוברים לאינטרנט, ניתן להשתמש בכל מקום ובכל זמן
כל ההסברים ומבחני הדוגמא ניתנים להדפסה במדפסת ביתית (המבחנים עצמם, הרשמיים, לא נעשים מול מחשב אלא עם דף ועט)
• עלות נמוכה משמעותית מהמתחרים

הכנה לשני המבחנים א+ב

198 ש"ח

הכנה שלב א

98 ש"ח