חדרי בריחה רק להדפיס ולשחק

חדרי הבריחה שלנו - פעילות מהנה לגיבוש משפחתי וחברתי ולפיתוח ידע ומיומנויות קוגניטיביות

עוד כמה דקות תוכלו להתחיל לשחק - עם המשפחה, עם החברים, בכל מקום ובכל זמןמחפשים פעילות מאתגרת ומהנה? פעילות שאפשר לעשות בבית או בחופשה, עם חברים או משפחה? חדרי הבריחה הווירטואליים שלנו נולדו מתוך ההכרות שלנו עם תחומי העניין של הילדים המוכשרים שמחפשים פעילויות מהנות שיאתגרו אותם. פעילות שיגרמו להם לחשוב, להביא לידי ביטוי את הידע ואת היכולות הקוגניטיביות שלהם. פעילות שיאפשרו להם להצטיין ולהתבלט. פעילויות שיאפשרו להם לחלוק הכיף וההנאה ממה שהם אוהבים עם מי שהם אוהבים.

אז במה מדובר?
כמו בחדרי הבריחה "האמיתיים" גם כאן יש סיפור מסגרת שעל מנת להשלים אותו צריך להתמודד עם סדרת אתגרים. לאורך הדרך יש לאסוף רמזים, לפתור חידות ולפעול ביחד על מנת להתקדם שלב אחרי שלב עד לנקודת הסיום.
בשונה מחדר בריחה פיזי אתם יכולים להיות בכל מקום, להתחיל מתי שתרצו, לעצור, להמשיך, לצרף אחרים או להתקדם לבד. עם הרכישה תקבלו דפי הסבר ודפים להדפסה (לא חובה, אפשר גם מול המסך). הדפים כוללים את החידות ואת הרמזים שיעזרו לכם לפתור אותן. לפעמים תהיו חייבים לפצח שלב מסוים על מנת לעבור הלאה ולפעמים תוכלו לעבוד במקביל על מספר דברים עד שתצליחו להבין מה עליכם לעשות. גם הפתרונות מצורפים למקרה הצורך.
בכל שלב תוכלו להיעזר בעמוד המשחק שבאתר, אליו תקבלו גישה לאחר הרכישה. בעמוד זה תוכלו להזין את התשובות שלכם ולראות אם אתם בדרך הנכונה, וגם לבקש רמזים במקרה שאתם מתקשים להמשיך.

אז למה אתם מחכים? כל חדרי הבריחה שלנו זמינים כרגע במחירים מיוחדים לתקופה זו. התשלום בכל כרטיס אשראי דרך הממשק המאובטח של פייפאל (לא חייבים חשבון בפייפאל). אם אתם מעדיפים לשלם טלפונית שלחו לנו את המספר שלכם במייל ונחזור אליכם תוך 24 שעות.

חדרי הבריחה שלנו - בחרו את האתגר שלכם